ŞAH INN PARADISE TATİL KÖYÜ ONLiNE REZERVASYON SÖZLEŞME BİLGİLENDİRMESİ

1. Tatil köyü girişinde müsterilerin yaş ve kimlik kontrolleri yapılır.Yanliş bilgi verilmesi durumunda , fiyat farkı girişte tahsil edilecektir.
2. Çocuk indirimleri standart odada minimum 2 yetişkin , aile odalarinda minimum 3 yetişkin ile ayni odada konaklama şarti ile geçerlidir. 2017-2023 yaş çocuklar ücretsiz 2011-2016 yas çocuklar %50 indirimlidir.
3. Fiyatlar kişi başı ve gecelik olup KDV dahildir.
4. Kreşimiz 03-06 yaş çocuklar için geçerli olup , 00-06 yaş arası çocuklar büyükler havuzuna alınmamaktadır.
5. Tatil köyü oda giriş saati 16.00 , oda çıkış saati 11.00 olup , erken giriş ve geç cıkış durumlarında , tatil köyü extra ücret talep etme hakkına sahiptir.
6. Müsteri online veya sanal pos kullanarak bedelini ödediği rezervasyonun sözleşmesini her hangi bir sebepten dolayi imzalayamamış olsa dahi taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog,internet sitesi veya ilanlar ile ögrendiği varsayılarak www.sahinnparadise.com web sitesinde mevcut bulunan aktivite - fiyat ve tesis kuralları ile COVID19 ile ilgili bakanlıkların yayınlamiş olduğu uygulamaları aynen kabul eder.
7. İş bu online satiş sözleşmesi müşteri tarafından imzalanmış bulunan konaklama belgesi ve rezervasyon sözleşmesinde belirtilen tarihler arasındaki bütün konaklama bedelini ödeme taahhüdü niteliğindedir.
8. Adına rezervasyon yapilan müşteri ile ödemenin yapıldığı kredi kartı kişi bilgilerinin farklı olması durumunda müşteri, Tatil köyünün uğrayacağı zararı karşılamayı kabul eder.
9. Havayolu ile gelişlerde en az 3 gün önceden haber verildiği takdirde Antalya Havaalanından tatil köyüne transfer tatil köyü yönetimi tarafından organize edilecektir. Söz konusu transferin bedeli müşteriden talep edilecektir.
10. Erken rezervasyon satışlarında 2023 yılında gerçekleşmeyen konaklamalar 2024 yılına ertelenmez , iadesi yapılır.
11. Covid-19 salgın hastalığı rehberinde bakanlık tarafından yapılan guncellemeler misafir tarafından kabul edilir. Bu konuda oluşacak mağduriyetten tesisimiz sorumlu degildir.
12. Tarih değişikliğinin tesis musaitliğine göre , farklı bir fiyat periyoduna yapılması durumunda , fiyat farkı güncel kota üzerinden hesaplanır.
13. Sah inn paradise Tatil Köyü satışlarımız yurt içinde ve yurt dışında Türk Lirası cinsinden satılmaktadır, ve Türk Lirasi olarak tahsil edilmektedir.
14. Rezervasyon iptallerinde ödemelerini Türk lirası yerine döviz cinsinden göndermiş olsalar bile ödeme yaptıklari tarihteki ,ödeme yaptıkları toplam Türk lirası olarak kendilerine iadesi yapılır.
15. Bu belge ile SAHMER OTELCILIK TURIZM GIDA SANAYI VE TICARET A.S.'ye ,yukarıda bilgilerini vermiş olduğum kredi kartımdan aldıgım ve/veya alacağım mal ve hizmetler için yukarıdaki tutar hanesindeki rakamı tahsil etmeye yetkili kılıyorum.

Kisisel Veriler Onay Metni;
Bu formda ve/veya kayda esas diger metodlarla (online kayit, email, telefon vb.) vermiş olduğunuz özel nitelikli kisisel veriler (kimlik, iletisim, sağlik ve diğer kişisel veriler) dahil olmak üzere tüm veriler, 07.04.2016 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüge giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işletmemiz tarafından tatil köyü işletmeciliği faaliyetlerimiz, güvenliğimizin sağlanması ve yasal yükümlülüklerimizin yerini getirilmesi amacıyla kayıt edilecektir ve azami sureler içerisinde saklanacaktır. Mevzuat ve yasalara uygun olarak kolluk kuvvetleri ve yasal kurumlar ile paylasılacak olup gerekli görülmesi durumunda özel kurum ve kuruluşlara, yurt dısına da aktarılabilecektir. İşletmemiz kişisel bilgilerinizin korumasına yönelik idari ve teknik tedbirleri alarak veri güvenliğinizi sağlamaktadır.
Bu formu imzalamak suretiyle, vermiş olduğunuz özel nitelikli kişisel veriler dahil olmak üzere tüm verilerin doğru ve güncel olduğunu, gerekli olmayan hiçbir ilave bilginin alınmadığını, bu bilgilerin kapalı devre kamera (CCTV) kayıtları da dahil, yukaridaki amaçlar için veri yöneticisi (sahmer Otelcilik Turizm Gida San. Tic. A.s.) tarafından hem fiziki hem de sanal ortamda işlenmesine, kayıt edilmesine, aktarılmasına ve saklanmasına açıkca rıza gösterdiğinizi kabul ediyorsunuz.
Kapalı devre kamera (CCTV) görüntülerini, tesislerimizde ve diğer binalarımızda misafir, çalışan ve ziyaretcilerimizin güvenliğini sağlamak ve ceza gerektiren suçların önlenmesi, tespiti ve kovuşturulmasına yardımcı olmak amacıyla kullanıyoruz. Ayrıca bu görüntüleri, kendi yasal haklarımızın tesis edilmesi, uygulanması ve savunulmasi amaciyla da kullanabiliriz.Kişisel bilgilerinizin silinmesi, anonimleştirilmesi vb. diğer yasal haklarınızın detaylı bilgisine www.sahinnparadise.com adresinden ögrenebilirsiniz. İş bu kayıt formunda belirtmiş olduğum tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu teyit ederim.

Sah inn Paradise Tatil Köyü Adres: Mavikent- Kumluca / Antalya Telefon : 0242 884 4666