ŞAH INN PARADISE TATİL KÖYÜ ONLiNE REZERVASYON SÖZLEŞME BİLGİLENDİRMESİ

1. Tesis girişinde tüm müşterilerin kimlik beyanı zorunludur.
2. Rezervasyon bilgileri müşteri beyanına göre yapılmıştır. Tesis girişinde yapılan kontrollerde oluşacak yaş ve kişi farklılıklarından kaynaklı hatalı bilgilerde fiyat farkı güncel kota fiyatlardan hesaplanarak girişte ödemesi tahsil edilecektir.
3. Çocuk Yaş uygulamaları; 2018-2024 doğumlu çocuklar ücretsizdir.2012-2017 doğumlu çocuklar % 50 indirimlidir. Ücretsiz çocuk uygulaması maksimum 2 çocuk için geçerlidir
4. Fiyatlarımız kişi başı gecelik fiyatlar olup kdv dahil fiyatlardır.
5. Tesis giriş saati 16:00 - çıkış saati 11:00 dır. Erken giriş ve geç çıkışlarda tesis kullanımı ücretlidir.
6. Müşteri online rezervasyon ve fiziki pos kullanarak yaptığı rezervasyonu imzalamamış olsa bile www.sah-mer.com web sitesinde konaklama sözleşmesini okumuş ve kabul etmiştir.
7. Rezervasyon sözleşmelerinde konaklayacak kişi ile ödeme yapan kişi arasında arasında oluşacak ödeme anlaşmazlıklarında ödeme konaklama yapan kişiden tekrar tahsil edilir.
8. 2024 yılında yapılan rezervasyonlar 2025 yılına ertelenmez, iadesi yapılır
9. 7 gün öncesine kadar kesintisiz iade garantisi sunulmaktadır. İptal tutarlarının iadesi 30 gün içerisinde yapılmaktadır.
10. Rezervasyon tarih değişikliğinde çıkan ücret farkı güncel kota fiyatı üzerinden tahsil edilir.
11. Tesis satışları Türk lirası cinsinden yapılmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında ödeme döviz cinsinden yapılmış olsa bile, iadeler ödeme yapılan tarihteki toplam Türk lirası tutarında iade edilir.
12. Tesisimizde restoran bölümünde kişiye özel yemek menüsü çıkartılmamaktadır. (çölyak ve glütensiz vs)
13. 0-3 yaş altı çocuklar kreşe kabul edilmemektedir.
14. Havayolu ile geliş ve dönüşlerde en az 3 gün önceden haber verildiği takdirde transfer organize edilecektir. Söz konusu transferin bedeli müşteriden talep edilecektir.
HAVUZ – DENİZ VE AKUAPARK BÖLGESİNDE UYULMASI GEREKEN KURALLAR
1. Bayanlar yetişkin havuzuna 0-6 yaş arası çocuklar alınmamaktadır. Ebeveyn kontrolünde Anne-çocuk havuzuna yönlendirilmektedir.
2. Cankurtaran çalışma saatleri; havuz, aquapark ve deniz bölgelerindeki tabelalar da yazılı olarak belirtilmiştir. Kesinlikle okuyunuz veya görevlilere sorunuz.
3 Havuzlar, Aquapark, ve Sahil bölgelerinde belirtilen saatler dışında cankurtaran bulunmamaktadır. Yetişkinlerin ve çocukların görevli cankurtaran olmadan deniz ve havuzu kullanmaları yasaktır. Çocuklarınızı havuz ve deniz bölgelerinde kesinlikle yalnız bırakmayınız.
4 Havuz derinlikleri 1.40 cm dir. Yüzme bilmeyen yetişkin ve çocukların görevli cankurtaran olsa bile havuz kullanımları yasaktır. Sorumlulukları kendilerine ve ebeveynlerine aittir.
5 1.20 cm boy altı çocukların aquaparkı kullanması yasaktır. Ebeveyn kontrolünde aquatower bölümüne yönlendirilirler.
6 Aquapark bölgesinde ve kaydırak girişlerinde tüm kayma kuralları yazılı ve görsel olarak belirtilmiştir. Aquaparkı kullanmadan önce okuyunuz. Görevli cankurtaran tarafından yapılan bilgilendirme, uyarı ve ikazlara kesinlikle uyunuz.
7 Açık deniz olması nedeniyle deniz girişi doğal kayalıktır. Yüzme alanında deniz derinlikleri belirtilmiş olsa bile deniz hareketlerinden dolayı derinlikler değişiklik gösterebilir. Denizlerde kesinlikle yüzme parkuru dışına çıkmayınız. Sorumlulukları kendilerine ve ebeveynlerine aittir.

Bu belge ile ıslak imzam olmasa bile yukarıda belirtilen kuralları kabul ediyorum. Şahmer Otelcilik Turizm Gıda Sanayi Ticaret A.Ş den alacağım hizmetler karşılığında yukarda belirtilen toplam tutarı kredi kartımdan tahsil etmeye yetkili kılıyorum.

Kisisel Veriler Onay Metni;
Bu formda ve/veya kayda esas diger metodlarla (online kayit, email, telefon vb.) vermiş olduğunuz özel nitelikli kisisel veriler (kimlik, iletisim, sağlik ve diğer kişisel veriler) dahil olmak üzere tüm veriler, 07.04.2016 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüge giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işletmemiz tarafından tatil köyü işletmeciliği faaliyetlerimiz, güvenliğimizin sağlanması ve yasal yükümlülüklerimizin yerini getirilmesi amacıyla kayıt edilecektir ve azami sureler içerisinde saklanacaktır. Mevzuat ve yasalara uygun olarak kolluk kuvvetleri ve yasal kurumlar ile paylasılacak olup gerekli görülmesi durumunda özel kurum ve kuruluşlara, yurt dısına da aktarılabilecektir. İşletmemiz kişisel bilgilerinizin korumasına yönelik idari ve teknik tedbirleri alarak veri güvenliğinizi sağlamaktadır.
Bu formu imzalamak suretiyle, vermiş olduğunuz özel nitelikli kişisel veriler dahil olmak üzere tüm verilerin doğru ve güncel olduğunu, gerekli olmayan hiçbir ilave bilginin alınmadığını, bu bilgilerin kapalı devre kamera (CCTV) kayıtları da dahil, yukaridaki amaçlar için veri yöneticisi (sahmer Otelcilik Turizm Gida San. Tic. A.s.) tarafından hem fiziki hem de sanal ortamda işlenmesine, kayıt edilmesine, aktarılmasına ve saklanmasına açıkca rıza gösterdiğinizi kabul ediyorsunuz.
Kapalı devre kamera (CCTV) görüntülerini, tesislerimizde ve diğer binalarımızda misafir, çalışan ve ziyaretcilerimizin güvenliğini sağlamak ve ceza gerektiren suçların önlenmesi, tespiti ve kovuşturulmasına yardımcı olmak amacıyla kullanıyoruz. Ayrıca bu görüntüleri, kendi yasal haklarımızın tesis edilmesi, uygulanması ve savunulmasi amaciyla da kullanabiliriz.Kişisel bilgilerinizin silinmesi, anonimleştirilmesi vb. diğer yasal haklarınızın detaylı bilgisine www.sahinnparadise.com adresinden ögrenebilirsiniz. İş bu kayıt formunda belirtmiş olduğum tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu teyit ederim.

Sah inn Paradise Tatil Köyü Adres: Mavikent- Kumluca / Antalya Telefon : 0242 884 4666